Pola to nowa sunia, która przybyła do nas dwa dni temu. Prosto do kliniki.

Kasia napisała: ” Pola jest rozkosznym stworzonkiem. Waży ok. 10 kg, ma około roku. Pierwszy raz, przejeżdżając przez okolice, zauważyłam ją „kątem oka” leżącą w polach w krzakach; gdy wracałam po 15 minutach wyszła na sam środek jezdni, a jak zwolniłam zaczęła biec za samochodem. Nie mogłam jest zostawić, tym bardziej, że okazała się być w zaawansowanej ciąży.
Pola jest młodziutkim stworzonkiem, niezmiernie uroczym. Przy pierwszym kontakcie, pomimo strachu, dzielnie „podczołgiwała się” w moją stronę, a gdy okazało się, że nie stanowię zagrożenia, zostałam obdarowana psim uśmiechem i nieśmiałym merdaniem ogonka. Na ręce wzięłam ją bez problemu. W samochodzie zamarła przerażona, ale w domu odzyskała wigor. Uwielbia być z człowiekiem, wtula się w niego całym swoim drobniutkim ciałkiem. Chodzi za człowiekiem krok w krok, zawołana od razu przybiega. Jest jednak troszkę nieśmiała i obserwuje czy człowiek nie zrobi jej przypadkiem żadnej krzywdy. Potrzebuje troszeczkę czasu, żeby odzyskać w pełni zaufanie do ludzi i pewność siebie, ale myślę, że to kwestia dosłownie kilku dni.
Jest niezmiernie grzeczna- ładnie chodzi na smyczy, nie szczeka bez powodu, w lecznicy grzecznie się położyła i czekała na swoja kolej. Jak dla mnie psi ideał.
Dziękuję za przyjęcie jej do Fundacji- z przerażeniem bowiem myślę, co by się stało, gdyby urodziła na tym polu. Jutro ją odbieram po sterylizacji. „

Cieszymy się, że możemy pomóc temu cudownemu stworzonku. Pola jeszcze przebywa w klinice na badaniach i po zabiegu, ale wkrótce musimy ją przenieść.

Prosimy o domek dla Poli.

This post is available in: plpolski

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha