Pola to nowa sunia, która przybyła do nas dwa dni temu. Prosto do kliniki.

Kasia napisała: ” Pola jest rozkosznym stworzonkiem. Waży ok. 10 kg, ma około roku. Pierwszy raz, przejeżdżając przez okolice, zauważyłam ją „kątem oka” leżącą w polach w krzakach; gdy wracałam po 15 minutach wyszła na sam środek jezdni, a jak zwolniłam zaczęła biec za samochodem. Nie mogłam jest zostawić, tym bardziej, że okazała się być w zaawansowanej ciąży.
Pola jest młodziutkim stworzonkiem, niezmiernie uroczym. Przy pierwszym kontakcie, pomimo strachu, dzielnie „podczołgiwała się” w moją stronę, a gdy okazało się, że nie stanowię zagrożenia, zostałam obdarowana psim uśmiechem i nieśmiałym merdaniem ogonka. Na ręce wzięłam ją bez problemu. W samochodzie zamarła przerażona, ale w domu odzyskała wigor. Uwielbia być z człowiekiem, wtula się w niego całym swoim drobniutkim ciałkiem. Chodzi za człowiekiem krok w krok, zawołana od razu przybiega. Jest jednak troszkę nieśmiała i obserwuje czy człowiek nie zrobi jej przypadkiem żadnej krzywdy. Potrzebuje troszeczkę czasu, żeby odzyskać w pełni zaufanie do ludzi i pewność siebie, ale myślę, że to kwestia dosłownie kilku dni.
Jest niezmiernie grzeczna- ładnie chodzi na smyczy, nie szczeka bez powodu, w lecznicy grzecznie się położyła i czekała na swoja kolej. Jak dla mnie psi ideał.
Dziękuję za przyjęcie jej do Fundacji- z przerażeniem bowiem myślę, co by się stało, gdyby urodziła na tym polu. Jutro ją odbieram po sterylizacji. „

Cieszymy się, że możemy pomóc temu cudownemu stworzonku. Pola jeszcze przebywa w klinice na badaniach i po zabiegu, ale wkrótce musimy ją przenieść.

Prosimy o domek dla Poli.

This post is available in: plpolski

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc