Ostatnie adopcje – wszystkiego dobrego dla Opiekunów i ich nowych podopiecznych.

W ostatnich dniach do nowych domów trafiły: Gabi, Luna, Sawa oraz Zbysio. Gabi przyjechała do nas ze schroniska, gdzie spędziła prawie całe życie – teraz wyleguje się na kanapie. Luna została zabrana ze wsi, gdzie przybłąkała się do psa po zmarłym właścicielu (gdy rodzina zabrała go do siebie, ona znalazła przystań w Fundacji). Sawa urodziła małe na śmietniku. Zgłoszona do Fundacji, po zabraniu stamtąd odchowała małe, które szybko znalazły domy, a i ona też pojechała do kochającego domku. Zbynio przyjechał do nas po wypadku w czasie bezdomności, niestety nogi nie udało się uratować, ale to nie było przeszkodą w znalezieniu nowych, przemiłych właścicieli.

Jesteśmy szczęśliwi, że udało się pomóc kolejnym psiakom. Pozdrawiamy bardzo serdecznie i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do ich ratowania i nowego losu.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.