Nikodem bez łapki prosi o pomoc!

Aby pomóc Nikodemowi kliknij w link do zbiórki (https://www.siepomaga.pl/przytulpsa-nikodem) lub wyślij SMS na numer 72365 o treści S5878 – koszt 2,46 brutto (w tym VAT).

Ten malutki piesek trafił do schroniska po wypadku komunikacyjnym. Złamana kończyna wymagała interwencji lekarskiej. Przeszedł kilka operacji, chciano ratować jego nogę, ale nie udało się…

Nikuś jest trójłapkiem – ma amputowaną przednią łapę. Jest mały, lekki i świetnie daje sobie radę – nie ma problemu z poruszaniem się, a kalectwo nie stanowi dla niego problemu fizycznego ani psychicznego. Problemem było funkcjonowanie w schronisku. Mały, delikatny, z ograniczonymi  możliwościami adopcji. Przy tak dużej podaży bezdomnych psów, kto wybierze kalekę, zwykłego kundelka?

Na prośbę zaprzyjaźnionego pracownika schroniska, który pochylił się nad sytuacją pieska, przyjęliśmy Nikosia do kameralnego hoteliku. Mieszka w domu i już ochłonął z nieprzyjemnych zdarzeń w przeszłości. Jest przyjazny wobec innych psów i staje się coraz ufny. Czeka na kogoś kto zobaczy w nim jego piękno zwykłego, kalekiego kundelka.

Zbieramy na opiekę hotelową i zabiegi weterynaryjne. Wiemy, że zostanie z nami dłużej, ale wierzymy, że ten wspaniały dzień adopcji nadejdzie.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc