Lego i Lana to dwa psiaki, jeszcze psie dzieci, z Podlasia. Smutna historia jakich wiele.

Otrzymaliśmy zgłoszenie, że umarła właścicielka psów na Podlasiu – zostało ich 16. Groziło im jedno z najgorszych schronisk w Polsce. Zgodziliśmy się przyjąć dwa i przyjechały w sobotę do kliniki. Okazały się przerażonymi psimi dziećmi. Po dwudniowym pobycie i podstawowych badaniach zostały przewiezione do hoteliku. Obecnie aklimatyzują się i przyzwyczajają do nowego środowiska. Mamy nadzieję, że z uwagi na wiek ich socjalizacja przebiegnie szybko, a lęki miną bezpowrotnie. Muszą przecież znaleźć nowe, wspaniałe domy.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc