Kudłaty Bros już długo czeka na dom. To super psiak !

Uratowany przez wolontariuszkę, przebywa już rok w hoteliku. A przecież powinien znaleźć swoje miejsce w rodzinie. Pomóżmy Brosowi.

Oto jego opis:

„BROS  koczował pod szpitalem, gdzie zimą, wiele tygodni czekał i czekał… bezskutecznie… Zabrany przez wolontariuszkę przeszedł szkolenie w ośrodku behawiorystycznym. Ma 2-3 lata, jest pięknym, zdrowym, silnym psem. Jest świetnym, czujnym stróżem, który swoim wyglądem i szczekaniem odstraszy od domu i ogrodu niechcianych gości. Lubi zabawy, choć z aportowaniem nie zawsze sobie radzi, woli znosić swoje zabawki w jedno miejsce. W relacjach z innymi psami zachowuje się poprawnie. Może mieszkać w domu. Nie niszczy i jest psem nadzwyczaj czystym. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Bros to świetny i wartościowy pies, który czeka na swoją szansę. Jest wykastrowany i zaszczepiony. Tel. w sprawie adopcji – 501244160.” 

This post is available in: plpolski enEnglish (angielski)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha