Kto pamięta Lucka, pieska, który w 2017 roku 3 zimowe miesiące spędził w lesie?

„Lucek był dokarmiany, mieszkał w szałasie zbudowanym przez cudne Ciocie, ale nie chciał do nikogo podejść…… Cała akcja pomocy Luckowi skończyła się w marcu 2017 roku kiedy podszedł do jednej z opiekunek i dał się wziąć na ręce.

Po roku odwiedziłam Lucka w nowym domu. Lucek mieszka z kilkuosobową rodziną, wszyscy domownicy są w nim zakochani. Oprócz pieska jest 20 letnia kicia, koszatniczki, żółwie i papugi. Lucek ogromnie się zmienił, w domu tymczasowym bardzo ostrożnie zachowywał się w nowych sytuacjach, teraz uwielbia jazdę samochodem, na spacerach pilnuje się, z łatwością można go przywołać. Rodzina często spaceruje w górach i to że Lucek się pilnuje sprawia, że górskie wycieczki dla wszystkich są wielką frajdą.  Lucek nauczył się nowych komend: prosi, podaje łapę. Bardzo jest przywiązany do swoich właścicieli, cały czas obserwuje co robią domownicy, czy przypadkiem ktoś nie wybiera się do kuchni ?. Widać, że jest zakochany w domownikach, ale jak nie kochać ludzi, którzy mają tyle serca dla zwierząt. Po prostu: Lucek ma najwspanialszy dom na świecie, najwspanialszych ludzi!!! ”

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do szczęścia Lucka. Szczególne podziękowania dla wspaniałych Opiekunów. Wszystkiego najlepszego !!!

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.