Ksawery

Imię: Ksawery
Numer: 7k/2011
Płeć: kocur
Wiek: młody
Rasa: Kot Europejski
Przeznaczenie: do dzieci, do mieszkania w bloku
Status: do adopcji


Przekaż dowolnej wysokości darowiznę na rzecz tego podopiecznego (szybkie płatności obsługuje serwis tpay.com). Liczy się każdy grosz!
Udostępnij na Facebooku tego podopiecznego i pomóż mu znaleźć nowy, kochający dom!

Adoptuj – zadzwoń 503 069 502 lub napisz fundacja@przytulpsa.plKsawery (czarny z białą kreską na pyszczku) to kociak z Wołomina. Pani Daria zadzwoniła z prośbą o pomoc. Znalazła przy szosie małego kociaka wyglądającego jak ofiara wypadku komunikacyjnego. Przyjęliśmy go do lecznicy. Okazało się, że to nie był wypadek. Ktoś postrzelił kociaka z wiatrówki i śrut utkwił w okolicach kręgosłupa. Z tego powodu kociak nie miał czucia w tylnych łapkach oraz w wyniku uszkodzenia nerwu ma problem z wydalaniem moczu. Lekarze zakwalifikowali Xawerego do eutanazji, ale nam się żal zrobiło tego pełnego energii i woli życia zwierzaka. Przyjęliśmy go do domu tymczasowego. Musimy go dwa razy dziennie „wyciskać”, aby usunąć mocz z pęcherza. Ale Ksawery żyje i jest szczęśliwy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha

//----------------------------------------- // Szablon zawartości: Podstrona kota - koniec //-----------------------------------------