Koszulki od OtherTees – akcja na rzecz naszej fundacji

Zachęcamy do udziału  w akcji:

„Słuchajcie jest akcja!
Akcja jest krótka, ale konkretna!

Wiemy, że podobnie jak my, kochacie zwierzaki! Wiemy też, że lubicie koszulki ze zwierzakami! 🙂 Coś nam mówi, że lubicie też pomagać i mamy nadzieję, że się nie mylimy! Postanowiliśmy więc połączyć to wszystko w całość dla dobra potrzebujących zwierzaczków.

W piątek, 16 lutego o godzinie 22:00 na stronie www.OtherTees.com zaczynamy sprzedaż 3 wzorów koszulek z limitowanej edycji dla miłośników zwierzaków! Koszulki i bluzy będą miały swoją standardową cenę jak przy edycji limitowanej i będzie je można zamówić przez 48h, a więc do godziny 22:00, 18 lutego.

10 zł od sprzedaży każdej sztuki koszulki (bluzy, v-necka itd.) oznaczonej czerwoną łapką zostanie przez nas przekazane na rzecz Fundacji „Przytul Psa”. O ilości sprzedanych koszulek i kwocie, jaka zostanie przelana na rzec Fundacji poinformujemy Was niebawem na naszym facebooku.

Tymczasem zachęcamy do zamawiania koszulek i zapraszania znajomych do wydarzenia, bo im nas więcej tym lepiej!
Pamiętajcie – bądźcie z nami w weekend! Zwierzaczki na nas liczą!

Pozdrawiamy!
Zespół OtherTees 🐾”

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha