Kolejny dramat też na Podlasiu. Trzy psy potrzebują pomocy. Potrzebne domy tymczasowe lub stałe.

99-letnia Babcia mieszkała na wsi z 3 psami. Dwa samce były uwiązane do łańcucha (kiedyś biegały luzem), ruda suczka mieszkała w domu. Tydzień temu Babcię zabrano do miasta, jest umierająca. Psy zostały same na nieogrodzonej posesji. Raz na dwa dni przyjeżdża do nich ktoś, kto wrzuca im jedzenie. Sunia na ten czas zamykana jest w sieni. Posesja nie należy do rodziny, była dzierżawiona, Wójt proponuje Radysy. To się dzieje na Podlasiu. Mogę dowieźć wszędzie. tel do kontaktu 500 308 722

Ruda sunia Misia ma jakieś 2 lata jest bardzo przyjacielska, duży Czarek (3-4 lata) i zapasiony Misiek (3-4 lata) też według opiekuna sa łagodni.”

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc