Kolejna psio-ludzka tragedia. Prosimy o pomoc w znalezieniu domu dla Nuki, aby nie trafiła do schroniska.

Oto wiadomość od Pani Moniki: „7 letnia sunia Nuka pilnie szuka domu. Kolejna smutna historia 🙁 Pan Nuki trafił do szpitala, my sąsiedzi zajmujemy się jego pieskiem, niestety Panu Andrzejowi amputowano nogę, 18 marca ma wrócić do domu. Niestety nie da sobie rady z pieskiem. My jako sąsiedzi nie jesteśmy w stanie jej przygarnąć. Ona jest przyjaznym i wesołym pieskiem. Nie jest wysterylizowana, nadaje się do drugiego pieska, kocha spacery i jest straszną pieszczochą :). Sama mam już na małym metrażu dwa adoptowane pieski. Prosimy o pomoc. Ja serdecznie pozdrawiam fundację i dziękuję za pomoc.”

Kochani, potrzebny dom tymczasowy dla Nuki na czas szukania domu stałego. Pani Monika  to wspaniała osoba, która kilka lat temu adoptowała od nas rottweilera bez łapy. Myśleliśmy, że Bary nigdy nie znajdzie domu, ale oto Ona mu go podarowała i opiekuje się nim troskliwie. Teraz Ona potrzebuje pomocy. Nie dla siebie, dla psa sąsiada, któremu grozi schronisko.

Tel.: 506266656

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.