Dziś kilka wspaniałych informacji. Takimi są udane adopcje.

W lipcu i sierpniu do domów pojechały: Lana, Carmen, Tosia, Pirat, Kacperek, Toni, Jello, Oczko, Nikodem, Edi, jamnikowaty Pepe oraz dziś jamnisia Pina. Adoptowane też zostały 3 szczeniaczki Rity.

Oczko, pomimo ślepoty, znalazł kochający dom w Bydgoszczy. Jego Pani napisała: „… oczko to wspaniały pies który daje nam dużo  radości i miłości…”

Po Kacperka przyjechała Pani aż  z Małoposki i jest w nim zakochana. Toni zamieszkał w Aninie pod Warszawą, Jello pojechał do Kielc, Pepe do Końskie, też niedaleko Kielc, jego siostra Pina dziś jedzie do domu w Warszawie, Ediego zawieźliśmy do Poznania, a Nikodem zamieszkał aż na południu Polski.

W Toście zakochała się rodzina z Pruszkowa, a o historii  Pirata, wkrótce.

Poniżej zdjęcia Kacperka, Nikodema i Oczko z nowych domów.

Wszystkim życzymy dużo radości, zdrowia w wszystkiego najlepszego !

Teraz czekamy z niecierpliwością na adopcje Zwornika/Salema i Filipa – trzymajmy kciuki mocno!

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc