Dwóch zrezygnowanych panów…

Dziś otrzymaliśmy wiadomość: „Czy moze jest najmniejsza szansa na kawałek miejsca dla tych dwóch panów? Jest jeszcze sunia, która wlasnie jest po sterylce, ale moze uda sie cos dla niej znaleźć. Tych dwóch chłopaków koczuje pod Warszawą. Większy owczarkowaty tuli sie do ludzi i płacze jak się go tam zostawia i odjeżdża. Mniejszy, jest jeszcze nieufny, ale rownież bardzo przyjazny. Panowie trzymają się razem i razem dzielą swoją niedolę:(. „

To najtrudniejsze i bolesne, gdy trzeba odpowiedzieć,  że nie mamy możliwości. Przyjęliśmy ostatnio kilka piesków, a leczenie Lego i Lany sięga już 4 tysięcy złotych…, a przecież trzeba je kontynuować i jeszcze utrzymać w  hoteliku, który daje miesięczną kwotę 600 zł.

Musimy  utrzymać i leczyć 50 fundacyjnych psich podopiecznych w hotelikach. Same hotele to kwota 15 000 zł miesięcznie!

Ustawiamy te pieski w kolejce do przyjęcia. Jak tylko zwolni się miejsce, damy im szansę.

Apelujemy o pomoc dla piesków. Może ktoś podaruje dom tymczasowy, a my pomożemy w opłaceniu zabiegów weterynaryjnych.

Oto one. Rozbitki życiowe… brak słów…

This post is available in: plpolski

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc