Donek przyjechał do Fundacji 17 grudnia 2015 r. Był niewidomy, przelękniony, nieszczęśliwy…

Dziś otrzymujemy kolejną wiadomość z jego nowego Domu. To balsam na nasze serca. Przeczytajcie:

Już za niewiele ponad miesiąc minie nam rok razem. Donpuszek bardzo się przez ten rok zmienił. Z nieufnego, przerażonego niemal wszystkim psiaka stał się nieco szalonym, bardzo aktywnym małym rozrabiaką. Trudno zliczyć ile kilometrów już razem przejechaliśmy i przeszliśmy. Don zdecydowanie ma duszę podróżnika.

Chociaż bywały cięższe chwile, gdy Puszek nie rozumiał, że nie musi obawiać się innych ludzi, bał się zostawać sam, to widzę teraz jak ogromne efekty dała praca z nim i po prostu podarowana mu miłość.

Patrzenie na ten wesoły pyszczek i na machający ogon zawsze poprawia humor.  

Don czerpie z życia pełnymi garściami, dużo się bawi (w rozrywaniu sznurków i piłek nie ma sobie równych), uwielbia wszelakie wyjścia, i te na długie spacery do lasu, i te do kawiarni czy restauracji, gdzie zachowuje się bez zarzutu, jest dla nas po prostu kompanem idealnym. A po tych wszystkich szaleństwach najchętniej odpoczywa w łóżku ;)”

Dziękujemy Pani Patrycji za serce dla Donusia-Donpuszka.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc