Ciężarna, bezdomna, potrzebuje pomocy, ale o nią jest bardzo trudno w ten cudny wiosenny czas, okrutny dla zwierząt wyrzucanych, niechcianych.

W odpowiedzi na prosbę wolontariuszki wysterylizowaliśmy ją, jednak nie możemy przyjąć. Prosimy o domek tymczasowy na czas szukania domu. Ona błąka się już długo. Ma czas do niedzieli.

Wolontariuszka napisała: „Przesyłam zdjęcia tej cudownej suczki w zaawansowanej ciąży. Proszę o jej sterylizacje aborcyjna żeby już więcej nieszczęść nie przyszło na ten podły świat.. Jednocześnie bardzo proszę o pomoc, przyjęcie jej do fundacji lub pomoc w znalezieniu dt, ponieważ Szelka jest psem zupełnie wyjątkowym, jest tak oddana, łagodna, jest chłodząca miłością, kocha ludzi, uwielbia dzieci, wspaniale dogaduje się z psami.. Ona zasługuje na szansę i miłość, której pewnie nigdy w swoim jeszcze młodym życiu nie doznała.”

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.