Ciężarna, bezdomna, potrzebuje pomocy, ale o nią jest bardzo trudno w ten cudny wiosenny czas, okrutny dla zwierząt wyrzucanych, niechcianych.

W odpowiedzi na prosbę wolontariuszki wysterylizowaliśmy ją, jednak nie możemy przyjąć. Prosimy o domek tymczasowy na czas szukania domu. Ona błąka się już długo. Ma czas do niedzieli.

Wolontariuszka napisała: „Przesyłam zdjęcia tej cudownej suczki w zaawansowanej ciąży. Proszę o jej sterylizacje aborcyjna żeby już więcej nieszczęść nie przyszło na ten podły świat.. Jednocześnie bardzo proszę o pomoc, przyjęcie jej do fundacji lub pomoc w znalezieniu dt, ponieważ Szelka jest psem zupełnie wyjątkowym, jest tak oddana, łagodna, jest chłodząca miłością, kocha ludzi, uwielbia dzieci, wspaniale dogaduje się z psami.. Ona zasługuje na szansę i miłość, której pewnie nigdy w swoim jeszcze młodym życiu nie doznała.”

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha