Błąkał się z grubym, zaplątanym łańcuchem na szyi… głodny, wychudzony, smutny…

Ale stanęli na jego drodze dobrzy ludzie. Zgłosili do naszej fundacji. My niestety nie możemy zaoferować mu hoteliku, ale możemy go przyjąć pod opiekę, gdyż Pani Marta zaoferowała mu dom tymczasowy.

W klinice stwierdzono, że nie ma czipa. Oczywiście nie miał przy łańcuchu adresatki.

Sfinansujemy karmę i leczenie. Będziemy szukać domu. Serdecznie dziękujemy Pani Marcie, jej Rodzinie i sąsiadom za serce oraz pomoc dla pieska.

To piękny owczarek. Jest przyjazny do innych zwierząt (psów i kotów) oraz wdzięczny dla ludzi. Nie może u Pani Marty zostać na zawsze. Szukamy mu domu. Tymczasowego i stałego.  T. 503069502

This post is available in: plpolski

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc