Biszkopcik z Nowego Miasta nad Pilicą czeka na pomoc.

Ten mały piesek został porzucony i przywiązany sznurkiem do drzewa. Przegryzł go na szczęście i wyswobodził się, jednak to nie koniec kłopotów. Reszta sznurka zaciśnięta mocno na szyi wrosła w ciało…

Przybłąkał się pod blok, w którym  mieszkają litościwi ludzie. Z trudem wyswobodzili go ze sznurka i opatrzyli ranę. Teraz go dokarmiają, jednak wciąż Biszkopcik nie jest bezpieczny. Jakiś czas temu nasz Łatek/Kuba został w tej okolicy postrzelony z wiatrówki i w wyniku uszkodzenia nerwów stracił nogę.

Biszkopcik czeka na bezpieczne schronienie – dom tymczasowy lub stały. Wtedy Fundacja weźmie go pod opiekę. Obecnie nie mamy możliwości umieszczenia go w hoteliku, a jedyny wolny dom tymczasowy zajmuje dzisiaj Wafel.

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc