Biedronek i Rudziaszka opuściły klinikę i przeprowadziły się wczoraj do hoteliku.

Biedronek przybył z Podlasia, gdzie znaleziono go przed sklepem Biedronka. Nikt go nie szukał. Był po wypadku, kulejący. Konsultacja ortopedyczna potwierdza przebyte stare złamanie, jednak brak wskazań do operacji, nie stwierdzono bólu. Zatem będziemy Lokiego, bo takie jest jego nowe imię, obserwować.

Rudziaszka/Czekoladka to jedna z dwóch piesków przyjętych na prośbę wolontariuszy – z Zambrowa. 60 psów zostało tam po śmierci właściciela. Ona i jej towarzysz Józio były bardzo wycofane, w nienajlepszym stanie fizycznymi i psychicznym, sunia okazała się ciężarna. Józio pojechał już poprzedniego dnia do domowego hoteliku i  szybko robi postępy pod opieką Izy, wychodzi na spacery i dobrze poczuł się w nowym stadzie. Rudziaszka też wspaniale odnalazła się w hoteliku.

Oto zdjęcia z przybycia Lokiego i Rudziaszki do hoteliku. Wzajemnie obwąchiwanie i zwiedzanie nowego terenu. Lokuś najlepiej czuje się jednak na fotelu.

This post is available in: plpolski

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc