Biały piesek znaleziony w Ustanowie – prosimy o pomoc w odnalezieniu właściciela.

Otrzymaliśmy wiadomość: „13.04.2017 w Ustanowie na ul. Sadowej znaleziono niewielkiego białego psa z czarna łatką w typie teriera. Pies bardzo przyjazny, ufny, miał czerwoną obrożę. Po zabraniu do lecznicy okazało się, że piesek ma najwyżej rok, nie ma chipa, nie kastrowany. Usunięto jednego kleszcza, brak temperatury. Ma apetyt, je i pije. Szukamy właściciela i domu tymczasowego. Kontakt do osoby, która się zajmuje psem 693 553 559”

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Cegiełka na posiłek dla bezdomnego psa

Można nas wesprzeć kupując wirtualne cegiełki, tym samym finansując posiłki dla bezdomnych psów pod naszą opieką.

1 cegiełka = 1,00 zł = 1 posiłek

cegielka-przytulpsa

Można kupić dowolną liczbę cegiełek, np. 14 cegiełek to tygodniowe wyżywienie dla małego psa. Cegiełki można kupić przez nasz sklep internetowy (klikając w link) - przyjmujemy płatności zwykłym przelewem, szybkimi przelewami tpay com (dawne transferuj pl) oraz przez PayPal.

http://przytulpsa.pl/produkt/cegielka-na-posilek/

Oprócz posiłków można także kupić cegiełki finansujące również inne potrzeby naszych podopiecznych - m.in. opiekę, szczepienia, preparaty przeciw kleszczom, posłanka, obroże, smycze....

Pamiętaj! Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś... Podopieczni Fundacji Przytul Psa proszą o Twoją pomoc!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w imieniu naszych podopiecznych

One czekają na Twoją pomoc