Amal to piesek szczególnej troski. Malutki Toluś źle znosi hotelik – trzeba mu pomóc..

Oba pieski wymagają pomocy, troski, większego zaangażowania.

Amal jest dużym, przemiłym psem – do tego pięknym. Jest bardzo przyjazny do ludzi i zwierząt. Ma jednak problemy. Te problemy to chodzenie na smyczy. Zwykle psy, które nie chodziły na smyczy boją się jej i szybko to mija. Jemu strach przed smyczą nie mija i jest tak wielki, że go dosłownie paraliżuje. Powoli, po 15 minut dziennie – ćwiczymy bycie i chodzenie ze smyczą. Gdyby zgłosił się dom tymczasowy z ogrodem, ten proces przebiegłby prędzej. Niestety większość dnia, w bardzo dobrych warunkach, ale Amal spędza sam w swoim apartamencie.

Toluś  chodzi na spacery do lasu i z przyjemnością patrzę na wyluzowanego, uśmiechniętego psa. Nie zwraca uwagi na mijane psy, te luzem i szczekające za ogrodzeniem. Wraca do hoteliku i trauma wraca, robi się podekscytowany, szczekający, podminowany. Koniecznie musi przeprowadzić się do domu tymczasowego lub stałego . Ten  malutki psiaczek wymaga pilnej pomocy.

Kontakt w sprawie obu piesków – 503069502

 

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Psiaki z łańcucha proszą o pomoc

Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki dla psiaków z łańcucha - można pomóc klikając w link do zbiórki i robiąc przelew na dowolną kwotę lub wysyłając SMS na numer 72365 o treści S7273 (koszt 2,46 brutto).

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/przytulpsa-psy-z-lancucha