Akcja Bezpłatnej Sterylizacji i Czipowania w Gminie Prażmów – Zapraszamy!

Fundacja na Rzecz Zwierząt „Przytul Psa” zaprasza do udziału w akcji bezpłatnej sterylizacji i czipowania zwierząt w Gminie Prażmów. W akcji może wziąć udział każdy właściciel czworonoga mieszkający na terenie naszej gminy. Akcja ma na celu zmniejszenie problemu bezdomności zwierząt na terenie Gminy Prażmów poprzez ograniczenie ich rozmnażania. Czipowanie (czyli elektroniczne oznakowanie zwierząt) ma na celu ułatwienie czworonogom powrotu do swoich właścicieli w przypadku zaginięcia.

Aby wziąć udział w akcji należy zgłosić się telefonicznie do Kliniki Weterynaryjnej i umówić na zabieg (dane kontaktowe dostępne są na dole tej strony – przytulpsa.pl/akcja-sterylizacji-prazmow-2018/). W Klinice należy wypełnić formularz z informacjami na temat właściciela oraz zwierzaka poddawanego zabiegowi sterylizacji (oraz czipowania).

Prosimy także wszystkich mieszkańców Gminy Prażmów, którym nie jest obojętny los bezdomnych zwierząt o poinformowanie o akcji swoich nie korzystających z Internetu sąsiadów i znajomych z terenu Gminy (szczególnie tych, którzy posiadają zwierzęta rozmnażające się w niekontrolowany sposób).

Osoby chcące wesprzeć naszą akcję zachęcamy do udziału w zbiórce funduszy na ten cel https://www.ratujemyzwierzaki.pl/akcja-sterylizacji-razmow . Można także wysłać SMS o treści S14425 na numer 72365. Koszt SMSa to 2,46 brutto (w tym VAT)

Nie pozwólmy naszym czworonożnym przyjaciołom rozmnażać się bez sensu,
cierpieć bez sensu, 
powoływać na świat kolejne istoty,
podczas gdy schroniska są przepełnione do granic 
możliwości.

Regulamin i pozostałe informacje na temat akcji dostępne są na stronie – przytulpsa.pl/akcja-sterylizacji-prazmow-2018/

This post is available in: plpolski deDeutsch (niemiecki)

Polub nas na Facebooku

Polub nasz profil i pomóż znajdować nowe domy dla naszych podopiecznych :) Każdy nowy fan to szansa na znalezienie opiekunów adopcyjnych, wolontariuszy i realną pomoc bezdomnym zwierzętom.